Jak zvládnout eliminační dietu s úspěchem, bez hladovění a stresu a vyléčit s ní ekzém u dětí.

Najděte všechny alergeny bez hladovění a drastických diet. Objevte široké možnosti, jak se stravovat i během té nejpřísnější fáze eliminační diety!

 • ANO
  Objednávám si tímto ebook "Jak zvládnout eliminační dietu s úspěchem, bez hladovění a stresu a vyléčit s ní ekzém u dětí." v hodnotě 690 Kč.
 • ANO
  Vím, že tento ebook i s bonusem obdržím v elektronické podobě (ve formátu pdf) hned po zaplacení objednávky. Odkaz ke stažení ebooku mi přijde e-mailem.
 • ANO
  Vím, že pokud usoudím, že toto není ebook pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Překontroloval/a jsem si pečlivě své údaje zadané v objednávce, především svůj email, na který chci ebook zaslat.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Aničky e-book srozumitelně pojednává o eliminační dietě, která vychází z metody paní Zíkové a díky které Anička úspěšně zvládla vyléčit atopický ekzém u své dcery. Shodneme se zejména v tom, že drastické dlouhodobé diety většinou nic dobrého nepřinesou, a také v tom, že péče o mikrobiom je jednou z esenciálních částí na cestě k uzdravení - a to nejen u atopie o které Anička píše, ale také například u ABKM. V části s kuchařkou oceňuji rozdělení do kategorií, takže se v ní dá přehledně vyhledávat, a líbí se mi především to, že jsou tam zapojeny tradiční rodinné recepty, které se dají uvařit z běžně dostupných surovin a hlavně si pochutná celá rodina, takže není nutné vařit zvlášť pro sebe a zvlášť pro zbytek rodiny. I přesto, že jsem na bezmléčné dietě 20 měsíců, tak jsem tam našla nové inspirativní recepty, ke kterým se budu vracet.
Michaela Vlkováwww.michaelavlk.cz, autorka projektu Jednoduše bez mléka
Je mi ctí, že mohu doporučit knihu paní Anny Matouškové, která velice pěkně shrnuje obecné postupy mojí  léčby atopických potíží. Navíc přidává řadu užitečných rad a receptů – protože právě recepty a rady, jak vařit a péct při eliminační dietě jsou cenným pomocníkem v boji s atopickým ekzémem.
Ing. Věra Zíkováwww.verazikova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@annamatouskova.cz nebo volejte na 608 56 06 59.

Ráda vám pomůžu a poradím.