Od prvních příkrmů
k plnohodnotné stravě

Jak na první příkrmy u dětí s ekzémem
a potravinovými alergiemi

 • ANO
  Objednávám si tímto průvodce "Jak na první příkrmy u dětí s ekzémem a potravinovými alergiemi" v hodnotě 490 Kč.
 • ANO
  Vím, že průvodce i s bonusy obdržím v elektronické podobě (ve formátu pdf) hned po zaplacení objednávky. Odkaz ke stažení ebooku mi přijde e-mailem.
 • ANO
  Vím, že pokud usoudím, že toto není ebook pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Překontroloval/a jsem si pečlivě své údaje zadané v objednávce, především svůj email, na který chci ebook zaslat.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Další Aničky knížka, která nezklame. Téma příkrmů je pro maminky tak velmi důležité! Hlavně v době, kdy začínají být potravinové alergie standardem. Myslím, že problematice bezpečného podávání prvních příkrmů není věnovaná dostatečná pozornost. Děkuji proto Aničce, že se pustila do této výzvy a krásně shrnula vše, co začínající máma potřebuje. E-book je nabitý informacemi, poskytuje vhled do různých oblastí prvních příkrmů, od výživy přes alergie až k technice. Už v úvodu se začnete těšit, co všechno vás v e-booku čeká. Některé věci byly pro mne novinka, i když jsem již jedno dítko vychovala. Ale co mi to dalo práce! Hledání informací, ověřování, dolaďování kvůli ekzému, strach… na to všechno můžete s touto e-knížkou zapomenout. Moc doporučuji!
Maria Lujza Červenkawww.maria-lujza.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@annamatouskova.cz nebo volejte na 608 56 06 59.

Ráda vám pomůžu a poradím.