Jak na ekzém
u malých dětí

Bez kortikoidů, drahých mastí a přísných diet.

Získejte na 72 hodin přístup
k jedinečnému webináři, který vám pomůže s léčbou ekzému.

Co se dozvíte?

 • Co vám lékaři neřeknou
  Kdy k jakému lékaři zajít a co od nich můžete čekat.
 • Proč vám masti a kortikoidy ekzém nevyléčí.
  Někdy jej dokonce jen zhorší.
 • Co je to eliminační dieta
  Ale pozor, pokud na ni půjdete špatně, stane se ona sama příčinou zhoršování ekzému.
 • A především vám dám NADĚJI, že se vaše dítě může ekzému zcela zbavit.
  Přijďte si poslechnout nejen náš příběh.

Kdo jsem?

Jmenuji se Anna Matoušková a jsem máma dvou dětí, které od narození trpěly ekzémem. Zkoušeli jsme spoustu mastí a navštívili mnoho odborníků. Ekzém přesto nemizel. Byla jsem zoufalá.

Pak jsem zkusila dietu a do tří týdnu bylo po ekzému. Dosud to považuji za zázrak! Své zkušenosti nyní předávám dále. Za dva roky již pomohly vyléčit stovky dětí.

Pro koho je webinář určen?

 • Pro všechny rodiče malých dětí s ekzémem. Nejlepší výsledky má eliminační dieta u dětí do cca 2-3 let věku.
 • Pro vás všechny, kdo věříte, že ekzém nemusí být celoživotní záležitostí. Čím dříve s léčbou začnete, tím snadnější bude!
 • Pro vás, kdo nechcete léčit ekzém u dětí jen kortikoidy a drahými mastmi, a hledáte alternativní řešení.

 

Co o mých produktech říkají maminky?

 

Mna vzdy na vasom vysilani zaujme to, ze sa dozviem vzdy nieco nove co ani s ED nesuvisi a napriek tomu to je velmi dolezita informacia. 

Mirka Ivanová, posluchačka webináře

 

 

"Bez vás bych ten boj asi už vzdala."

Dala jsem na Vaše rady a pokusila se pátrat, co je jádrem problému. Po vyřazení banánu má syn konečně po více jak měsíci čisté pleny. Nevím, jestli problém způsobilo i krůtí, koždopádně kukuřično-rýžové pečivo jsem nechala. Mám ohromnou radost, pokusím se teď během pár dní zkusit zařadit kachní maso a další zelenou zeleninu. Moc děkuji, bez vás bych ten boj asi už vzdala.

klientka Martina

 

"Sama bych držela moc přísnou dietu a určitě by to byl začarovaný kruh."

Dobrý den, chci Vám poděkovat a pochválit Váš ebook. Zakoupila jsem si ho a malému se od té doby, co dodržuji Vaše rady, zlepšil ekzém. Postupně testujeme nové potraviny a zatím to vypadá nadějně, tak snad se brzo zbavíme ekzému a všech omezení ve stravě. Jsem moc vděčná za Vámi ověřený postup, protože sama bych držela moc přísnou dietu a určitě by to byl začarovaný kruh. Moc Vám děkuji a přeji hezké dny!

Anna (čtenářka ebooku)

 

"Už teď vím, že jenom to, že se nebojím se najíst mi stálo za to INVESTOVAT peníze do kurzu."

Malému se objevil ekzém přesně ve 2 měsících. Je plně kojený a ty první 2 měsíce jsem s kojením hodně bojovala. Kvůli jeho ekzému jsem vysadila mléko a sóju. Jenže se nic moc nezměnilo a já začala hledat co dalšího by to mohlo způsobovat. Přidávala jsem si další a další FB skupiny, které se ekzémem zabývají.

Dostala jsem se do takového začarovaného kruhu, že jsem se bála udělat si i čaj nebo sníst čerstvé hrušky... A s tím jsem začala mít strach, abych zas neměla problém s kojením kvůli hodně mizernému stravování. V jedné FB skupině jsem narazila na paní Matouškovou. To co mě přesvědčilo ze všeho nejvíc bylo právě to, že je potřeba jíst a uzdravit střevo. Všechny dostupné informace na jejím webu mi jednoduše dávaly smysl.

Takže i když jsem v podstatě na začátku kurzu už teď vím, že jenom to, že se nebojím se najíst mi stálo za to INVESTOVAT peníze do kurzu. Navíc po 2 týdnech 1. fáze ED vidím u malého velké zlepšení!

Ze všech ostatních FB skupin jsem se odhlásila, přestala pátrat a jsem mnohem klidnější, protože co vadí jednomu nemusí vadit druhému...Pořád je to mravenčí práce zbavit malého ekzému, ale konečně je to bez obrovského stresu a strachu a hlavně s nějakým řádem a systémem...
Moc děkuju Anna Matoušková za Vaši práci a ochotu!

Kateřina Suchá (účastnice kurzu)