Objednávka ebooku

Vánoční cukroví bez mléka a vajec

Naučte se péci báječné cukroví i s dietním omezením!

  • ANO
    Objednávám si tímto ebook "Vánoční cukroví bez mléka a vajec" v hodnotě 199 Kč.
  • ANO
    Vím, že tento ebook obdržím v elektronické podobě (ve formátu pdf) hned po zaplacení objednávky. Odkaz ke stažení ebooku mi přijde e-mailem.
  • ANO
    Překontroloval/a jsem si pečlivě své údaje zadané v objednávce, především svůj email, na který chci ebook zaslat.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Jsem fanda do zdravého vaření, potravinářství jsem i vystudovala a zajímá mě celoživotně. Ve svém věku 40+ už mám i trochu problémy s váhou, a tak stále hledám zdravější a odlehčenější varianty receptů. Doma v kuchyni sama experimentuji, ubírám cukru nahrazuji bílou mouku celozrnnějšími variantami... Z toho důvodu mě Aniččina vánoční kuchařka zaujala a se zájmem jsem pár receptů vyzkoušela. A moc se povedly! Recepty jsou jednoduché, rychlé, suroviny jsou snadno dostupné a může podle nich napéct i rodina, která nemá zdravotní omezení.
Jana Hájkováon-line osobní bankéř, Finance v pohodě, www.janahajkova.cz
Jako máma čtyřleté holčičky s ABKM a alergií na vejce, jsem se každé Vánoce potýkala s tím, jak dcerce dopřát také takové cukroví, jaké může baštit její starší sestřička. Vysvětlovat, že toto nesmí, nikdy nepomohlo a ani kupované drahé raw náhražky cukroví velký úspěch neslavily. Až jsem měla možnost nahlédnout do e-booku Aničky Matouškové. Hnedka po první zkušební várce se zaprášilo a dcerky se dožadovaly, ať vyzkoušíme další a další recepty. Což mě vážně mile překvapilo. Z čeho jsem byla ale nejvíc nadšená je, že si konečně můžeme pochutnávat i na takových klasikách jako je linecké, pracny nebo i perníčky, aniž by malou bolelo bříško, zvracela nebo jí vylezl atopický ekzém. Moc ráda ji doporučuji dále!
Mgr. Lucie PapežováManažer bezpečnosti potravin a autorka projektu Jak si upéct provozovnu, www.luciepapezova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@annamatouskova.cz nebo volejte na 608 56 06 59.

Ráda vám pomůžu a poradím.